Апаратна нарада

17 травня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ.

22:32 17.05.2021

Апаратна нарада

11 травня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ.

08:05 12.05.2021

З Днем Матері!!!

Дорогі наші матері! Любі жінки! Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем Матері!

08:49 09.05.2021

Апаратна нарада

05 травня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання розширеної апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ та старост старостинських округів.

13:25 07.05.2021

Апаратна нарада

26 квітня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання розширеної апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ та старост старостинських округів.

20:20 26.04.2021