Апаратна нарада

05 травня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання розширеної апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ та старост старостинських округів.

13:25 07.05.2021

Апаратна нарада

26 квітня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання розширеної апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ та старост старостинських округів.

20:20 26.04.2021

Апаратна нарада

19 квітня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ.

08:15 20.04.2021

АТ «Київоблгаз» застерігає від шахраїв!!!

Хочемо вас застерегти! До нас надходять повідомлення, щодо випадків шахрайства з боку посередників. Не дайте себе ошукати! Звертайтеся на пряму до центрів обслуговування клієнтів АТ «Київоблгаз».

15:45 06.04.2021