МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ ВП «ПОЛІССЯ»

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ ВП «ПОЛІССЯ» 09.06.2021 року в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення сільськогосподарського підприємства ВП «Полісся». Провідний агроном Сергій Фещук ознайомив шукачів роботи з вакансіями підприємства, умовами роботи, вимогами до працівника та рівнем заробітної плати. На сьогоднішній день роботодавцю потрібні працівники на завантаження хімії в спеціалізовані агрегати. Місце проведення робіт: територія Поліської ОТГ. Є можливість доставки працівників службовим транспортом з таких населених пунктів, як Обуховичі, Термахівка та населені пункти Поліської ОТГ. Режим роботи 1/1 (регулюється в залежності від погодних умов). Додатково роботодавець надає працівникам спецодяг та забезпечує триразовим безкоштовним харчуванням. Заробітна плата встановлюється від виробітку (в середньому 12000 -14000 грн). За додатковою інформацією просимо звертатись до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості (смт.Іванків, вул. Івана Проскури, 5А), номери телефону філії (04591)5-51-36 та (04591)5-28-36.

14:02:11 09.06.2021