На Вишгородщині з 07 травня 2024 року розпочато весняну кампанію з пероральної імунізації диких тварин

Дата: 13.05.2024 12:54

Фото без опису

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вишгородського району Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що 07.05.2024 розпочато весняну кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території Вишгородського району.

Для імунізації тварин від сказу використовується пероральна вакцина українського виробника ТОВ «Укрветпромпостач» (м. Бровари).

Їстівна принада з вакциною має невеликий розмір, приблизно із сірникову коробку. Оболонка принади виготовлена з м’ясо-кісткового борошна та має специфічний запах, який приманює тварин на великих відстанях. Всередині принади знаходиться желеподібна субстанція з вакциною проти сказу, при поїданні якої у тварин через 2-3 тижні формується імунітет проти збудника сказу і триває мінімум 1 рік.

Зазначені принади з вакциною проти сказу цілком безпечні для людей, тварин і навколишнього середовища.

Підсумовуючи наведене, з метою імунізації проти сказу максимальної кількості диких м’ясоїдних тварин Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вишгородського району Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області просить мешканців Вишгородщини не торкатися брикетів та не переносити їх на інші місця, якщо Ви випадково на них натрапите.