День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Дата: 08.05.2024 13:44

Сьогодні , 8 травня, до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, щоб віддати шану нашим землякам, що полягли у нерівній боротьбі з нацистами в буремні роки Другої світової війни, відбулось покладання квітів до Меморіального комплексу загиблим землякам в роки Великої Вітчизняної війни.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів , які загинули у Другій світовій війні.

Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День пам’яті та примирення ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість наших земляків.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису