Соціально - освітні ініціативи

Збір матеріалів для створення арт обьекту в рамках освітьо - мистецького проекту

Запрошуємо долучитися до творчої ініціативи освітньо-мистецького проєкту “Збережи життя”,  унікальної соціально творчої ініціативи “Резиденція думок”  та ГО "Друге життя", які проводить навчання дітей та підлітків основам поводження з відходами, сортування сміття та способу життя дружнього до навколишнього середовища.

До участі в конкурсі запрошуються учнівські колективи 1-11 класів, творчі учнівські об'єднання загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 17 років включно та педагоги.

Для участі у заходах та конкурсі необхідно школам Поліської громади :

• Розпочати збір вторсировини для створення арт об'єкту разом з митцями творчої ініціативи “Резиденція думок”.  Це можуть бути пластикові відходи HDPE .PP  - синього , блакитного, білого, зеленого, фіолетового, чорного кольору. Що стане частиною великого муралу на стінах будівлі. Приклад майбутнього муралу на фото.
  • Створити короткий відеоролик від учасників (школи) для конкурсу. Відео може бути у вигляді: інтерв'ю, репортаж, відеокліп ( танці/пісні/вірші), можна використовувати архівні та сучасні фотографії на екологічну тематику, уривки з кінохроніки, тощо.
  • Теми відеороликів:

Я і вода. Що я можу зробити для збереження водних ресурсів.

Я і ліси. Що я можу зробити для збереження лісів.

Я і повітря. Що я можу зробити для збереження якісного повітря

Як я можу зменшити сміття навколо нас

Я і зникаючі види та біорізноманіття. Що я можу зробити для збереження інших видів / біорізноманіття.

Як зробити шопінг більш екологічним.

• Тривалість відеоролика 3-5 хвилин.
  • Файл повинен бути підписаний: автори (П.І.Б.), клас, школа, назва ролика.

Перед створенням художнього муралу, буде проведено лекції-практикуми на теми :  “Поводження з відходами та сортування”, “Збереження  біорізноманіття та значення екосистем”, “Роль та вплив людини на навколишнє середовище”.  Час та місце будуть погоджені з адміністраціями шкіл. Заходи будуть проводиться із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Переможці  конкурсу отримають подарунки, пам’ятні призи, еко товари з авторською розробкою митців творчої ініціативи "Резиденція думок".