Коронавірус - в Україні різке зростання!!!

У країні стався черговий різкий стрибок зростання захворюваності: кількість нових випадків наближається до 12 тисяч, при тому, що днем раніше він не досягав і 10 тисяч. За минулу добу в Україні підтвердили 11 757 нових випадків коронавірусу, що є рекордним показником за майже півроку. Про це в четвер, 30 вересня, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

09:35 30.09.2021

Президент підписав Закон України, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики.

Президент підписав  Закон України, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме сталому забезпеченню жителів громад теплом і гарячою водою (законопроєкт 3508-д).

16:25 31.08.2021

Святкування 30 річчя Незалежності України в Поліській громаді!!!

21.08.2021 року в "Березовому гаю" відбулося святкування 30 річчя Незалежності України. Було все - і нагородження, й святковий концерт, виступи й побажання керівництва, різні розваги з нагоди свята.На святі були присутні почесні гості - народний депутат України Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна, в.о. голови Вишгородської районної державної адміністрації Данчин Олексій Олександрович, голова Вишгородської районної ради Правдива Ірина Олександрівна. Можна було б багато розписувати, та все ж Поліська громада невелика і всі всіх знають. Просто приведу слова в.о. Вишгородської РДА Данчина Олексія "Відразу відчувається що ви робили свято для себе - а не відчіпного для галочки".  Подяка головам старостинських округів, працівникам  лікарні, відділу освіти та територіального центру соціального обслуговування, керівництву прикордонної застави, розташованій в с.Млачівка. Також дякуємо всім хто приймав участь у святковому концерті. Окрема подяка керівництву ТОВ "ДРУЖБА-М", в лиці Герасічкіна Вадима Валерійовича, за фінансову підтримку.

20:33 25.08.2021