В Київській обласній військовій адміністрації за участі губернатора Руслана Кравченка відбулося урочисте вручення нагрудних знаків жінкам Київської області

Дата: 10.05.2024 22:40

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину — непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п’ять і більше дітей…

Сьогодні, 10 травня 2024року в Київській обласній військовій адміністрації за участі губернатора Руслана Кравченка відбулося урочисте вручення нагрудних знаків жінкам Київської області ,яким присвоєнні почесні звання «Мати-героїня»згідно Указу Президента України від 29.01.2024 року №33/2024.

Губернатор привітав жінок з такою важливою в житті подією – з присвоєнням почесного звання України «Мати – героїня». Адже звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання її материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку матір вкладала у своїх дітей.

Руслан Андрійович висловив матерям-героїням щирі слова вдячності, побажав міцного здоров’я, миру,злагоди, благополуччя й сімейного затишку.

Нагороди, найщиріші вітання та побажання отримали 6 матерів нашої Поліської громади:

Білько Надія Петрівна;

Безпала Наталія Миколаївна;

Цвік Ірина Леонідівна;

Петрученя Наталія Дмитрівна ;

Мухоїд Інна Василівна ;

Зублевська Світлана Іванівна.

Бажаємо їх родинам радості, достатку, тепла!

Нехай діти завжди тішать увагою, добрим та щирим словом, віддаючи батькам ту любов, з якою їх зростили та виховали!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису