ABТОБІОГРАФІЯ

Гаращенко Олена Миколаївна народилася 10 липня 1982 року в селі Печанівка Дзержинського району Житомирської області.

Контакти : polisotg2020@ukr.net

Громадянка України.

У вересні 1988 року пішла в 1 клас Печанівської середньої школи Держинського району Житомирської області,з вересня 1991 року по травень 1997 року навчалася та закінчила дев’ять класів Млачівської неповної середньої школи Поліського району Київської області.В червні 1999 р., закінчила Марянівське навчально-виховне обєднання школа-дитячий садок І-ІІІ ступенів Поліського району Київської області .

В червні 2001 р., закінчила професійно-технічне училище 21 с.Катюжанка Київської області з відзнакою і здобула кваліфікацію бухгалтера.

З вересня 2007 року по січень 2012 року навчалася та закінчила Державну академію житлово-комунального господарства і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію баклавра з обліку і аудиту  (заочна форма навчання).

З липня 2001року  по жовтень 2004 року працювала в Поліській центральній районній лікарні бухгалтером по заробітній платі;

З жовтня 2004року по січень 2009 року працювала в Рагівській сільській раді спеціалістом з питань бухгалтерського обліку;

У січні 2009 року по листопад 2015 року була обрана секретарем Рагівської сільської ради Поліського району Київської області.

У жовтні 2015 року і по  жовтень 2019 обрана сільським головою Рагівської сільської ради Поліського району Київської області.

В період з вересня 2018 року по травень 2019 року працювала за сумісництвом   вчителем інформатики Рагівської філії Марянівського навчально-виховного обєднання школа-дитячий садок І-ІІІ ступенів Поліського району Київської області.

25 жовтня  2019 року, на Перших місцевих виборах обрана Головою Поліської селищної ради

Заміжня.

Чоловік -Гаращенко Михайло Володимирович,командир відділення пожежної частини ДПРЧ-11 м.Чорнобиль.

Син- Гаращенко Денис Михайлович, закінчив 11 класів Марянівського навчально-виховного обєднання школа-дитячий садок І-ІІІ ступенів Поліського району Київської області .

Місце проживання:село Рагівка