Іванківська районна філія Київського обласного центру зайнятості

Пошук роботи в службі зайнятості

Якщо Ви залишилися без роботи або бажаєте змінити місце роботи – звертайтеся до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Якщо Ви завітали вперше - зверніться до адміністратора. Він пояснить як користуватися інформаційними матеріалами та технічними засобами, що розміщені у центрі зайнятості.

У секторі самостійного пошуку роботи Ви маєте можливість самостійно знайти інформацію про вільні робочі місця (розмір заробітної плати, характер та режим роботи, професійні вимоги до кандидатів) і вибрати кращі варіанти свого працевлаштування.

Якщо в секторі самостійного пошуку роботи Ви не знайшли необхідної інформації, адміністратор спрямує Вас до кар’єрного радника, який допоможе підібрати підходящу роботу з урахуванням Ваших кваліфікаційних характеристик та побажань.

Також, фахівці центру зайнятості:

• нададуть індивідуальні консультації щодо перспектив Вашого працевлаштування;
  • у разі неможливості працевлаштування за фахом допоможуть зорієнтуватися у виборі чи зміні професії;
  • допоможуть оволодіти необхідними навичками щодо результативного пошуку роботи та технікою самопрезентації роботодавцю;
  • запропонують відвідати тематичні або загальні постійно діючі семінари та тренінги;
  • нададуть профінформаційні послуги та індивідуальні консультації з професійної орієнтації.

Наші координати

Іванківська районна філія Київського обласного центру зайнятості

Адреса: 07201, Київська область, смт.Іванків, вул.Івана Проскури, 5А.

Контактні телефони: (04591)55136 – для населення, (04591)52836 – для роботодавців

Електронна адреса: czivankov@ukr.net