Апаратна нарада

7 червня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ.

09:17 08.06.2021

1 червня - День захисту дітей!!!!!

Поліська селищна рада до Дня захисту дітей відзначила найактивніших учасників онлайн конкурсів, виставок та інших позашкільних закладів, вручивши дітям подяки голови Поліської селищної ради та подарунки за підтримки ТОВ «Дружба – М»

08:07 03.06.2021

Еко-урок по поводженню з відходами

21.05, напередодні Міжнародного дня біологічного різноманіття, до Красятицького НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" завітала команда митців-екологів @Юлия Абрамова Друге життя , Маруся Живіна Группа Резиденція думок , співробітник Національний природний парк "Голосіївський" #Голосіївськийнацпарк @Serhii Ferch , які провели еко-уроки по поводженню з відходами та серію еко-квестів з дітлахами школи

10:17 24.05.2021

Апаратна нарада

17 травня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ.

22:32 17.05.2021

Апаратна нарада

11 травня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ.

08:05 12.05.2021