Апаратна нарада

19 квітня селищний голова Олена Гаращенко провела засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств та установ.

08:15 20.04.2021

АТ «Київоблгаз»  застерігає від шахраїв!!!

АТ «Київоблгаз» застерігає від шахраїв!!!

Хочемо вас застерегти! До нас надходять повідомлення, щодо випадків шахрайства з боку посередників. Не дайте себе ошукати! Звертайтеся на пряму до центрів обслуговування клієнтів АТ «Київоблгаз».

15:45 06.04.2021

На позачерговій 7 сесії 1.04.2021 року, депутати прийняли рішення що до «Звернення депутатів Поліської селищної ради VIІI скликання до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України  щодо ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії на території   Поліської селищної територіальної громади»

16:09 05.04.2021

ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ПЛЕНАРНОГО ЗАСIДАННЯ ЧЕРГОВОI СЬОМОI CECII ПОЛIСЬКОI СЕЛИЩНОI РАДИ VIII СКЛИКАННЯ.

В зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Київській області та відповідно до «Протоколу  № 4 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» від 19 березня 2021 року  Київської обласної державної адміністрації, 22.03.2021 року пройшло засідання «Поліської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»

17:13 22.03.2021

Київська область в "червоній" зоні карантину

Міністерство охорони здоров'я 22 березня оновило розподіл території України на карантинні зони. До «червоної» зони додали Сумську область. Тепер у ній перебувають Київ та сім областей.

16:12 22.03.2021