“Поліське управління водного господарства”. Тариф на воду.

Комунальне підприємство Поліської селищної ради “Поліське управління водного господарства”  оприлюднює подані на затвердження до виконкому Поліської селищної ради загальний розмір планового тарифу та його структуру з метою надання зауважень та пропозицій від споживачів.

10:27 16.11.2021

День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

З нагоди відзначення професійного свята Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, 09 листопада, заступник селищного голови Тетяна Недашківська привітала та вручила Подяки від виконавчого комітету Поліської селищної ради з професійним святом гурт «Мереживо»та ВІА «Полісся»та зазначила ,що культура уособлює в собі душу народу, саме в ній народ черпає впевненість в тому, що буде жити краще. Відзначила важливу роль працівників культури, народних майстрів, аматорів у конкурентному середовищі. «Нам з вами потрібно мати конкурентоздатну культуру, яка була б зорієнтована на майбутнє та процвітання, а також триматися своїм корінням за наші культурні традиції» - наголосила Тетяна Недашківська.

09:57 10.11.2021

День працівників соціальної сфери.

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери 5 листопада 2021 року в приміщенні Будинку культури селища Красятичі відбулися урочисті заходи.

10:20 07.11.2021