Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Поліськоїселищної ради

Дата: 12.05.2023 12:34

12 травня в БК смт Красятичі відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Поліської селищної ради.

Члени комісії, під головуванням заступника селищного голови Віталія Новіка розглянули 16 протоколів, які надійшли від відділу поліції № 1 Вишгородського РУП ГУ НП в Київській області та 1 протокол від Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації, складеного головним спеціалістом відділу контролю за благоустроєм та прийняли рішення,
направлені на покарання порушників у вигляді накладення штрафів (до речі, на засідання комісії з’явилося тільки 3).
                        У роботі комісії взяли участь старший дільничний офіцер поліції сектору превенції ВП № 1 Вишгородського РУП ГУ НП в Київській області, майор поліції Василь Верешко та старости старостинських округів №№ 1, 3, 4.