9 травня - день Європи!

Дата: 09.05.2023 21:36

Шановні ветерани Другої світової війни!
Шановні мешканці Поліської громади!

9 травня ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та день Європи.
Цьогоріч Україна вперше за двадцять років долучиться до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.
У ці дні ми згадуємо та вшановуємо подвиг ветеранів, котрі боролися з гітлерівським нацизмом і перемогли його.
На превеликий жаль, сьогодні наша країна також відстоює свою незалежність та територіальну цілісність в умовах повномасштабної війни, розв’язаної проти України росією. Ми знову змушені виборювати власну свободу зі зброєю в руках.
День Європи – це також чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Дякуємо Європі та всьому світові за підтримку! Разом – до перемоги у війні за незалежність, відновлення миру та демократичні цінності!
Земний уклін всім, хто подарував нам мирний сонячний день тоді та всім - хто захищає Україну сьогодні.

З повагою,
Селищний голова                                                                                 Олена ГАРАЩЕНКО