НЕК Укренерго запровадив відключення електроенергії у Київській області для уникнення аварій

Дата: 20.10.2022 10:30

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, 19 ЖОВТНЯ 2022

Через значні руйнування енергетичної інфраструктури держкомпанія НЕК Укренерго впровадив стабілізаційних відключень електроенергії у Київській області з 23.34 19 жовтня

Станом на 19 жовтня, ці відключення відбудуться починаючи з 23.34. Відключення відбуватимуться для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак вони можуть повторитись  протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень. Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 18.00 до 22.00 і з 02.00 до 06.00.

Список населених пунктів, котрих може стосуватися таке відключення, розміщений на сайті та у соцмережах  ДТЕК Київські регіональні електромережі. Слідкуйте за оновленнями.

Для того аби підтримати енергосистему закликаємо всіх мешканців області споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 17.00 до 23.00.

Бізнес клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Бережіть себе та рідних!

Віримо в перемогу!