До уваги роботодавців!!!

У зв’язку з набуттям чинності з 08.01.2022 Закону України від 10.09.2021 №1750-IX «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі», яким визначено, що таке «дискримінаційна реклама», «дискримінаційна реклама за ознакою статі» та посилюється відповідальність за порушення законодавства про рекламу,

15:53:25 19.01.2022

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ ВП «ПОЛІССЯ»

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ ВП «ПОЛІССЯ» 09.06.2021 року в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення сільськогосподарського підприємства ВП «Полісся». Провідний агроном Сергій Фещук ознайомив шукачів роботи з вакансіями підприємства, умовами роботи, вимогами до працівника та рівнем заробітної плати. На сьогоднішній день роботодавцю потрібні працівники на завантаження хімії в спеціалізовані агрегати. Місце проведення робіт: територія Поліської ОТГ. Є можливість доставки працівників службовим транспортом з таких населених пунктів, як Обуховичі, Термахівка та населені пункти Поліської ОТГ. Режим роботи 1/1 (регулюється в залежності від погодних умов). Додатково роботодавець надає працівникам спецодяг та забезпечує триразовим безкоштовним харчуванням. Заробітна плата встановлюється від виробітку (в середньому 12000 -14000 грн). За додатковою інформацією просимо звертатись до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості (смт.Іванків, вул. Івана Проскури, 5А), номери телефону філії (04591)5-51-36 та (04591)5-28-36.

14:02:11 09.06.2021