На територій Київської області розпочато роботу конкурсної комісії для надання підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства

Дата: 26.03.2024 12:44

Управлінням агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації розпочато роботу конкурсної комісії для надання підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства відповідно до Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024-2027 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 07 грудня 2023 року № 768-22-VIII.

Конкурсна комісія приймає заявки та документи на участь у конкурсі  до 01 жовтня поточного року.

Суб’єкти господарювання, які мають намір отримати відшкодування можуть звернутися в наступних категоріях:

підтримка суб’єктам господарювання для часткового відшкодування вартості закуплених суб’єктами господарювання племінних телиць, нетелей, корів;

підтримка фізичним особам для часткового відшкодування закуплених фізичними особами телиць, нетелей, корів;

надання дотації фізичним особам за утримання корів;

підтримки фізичним особам - власникам корів, які мають намір отримати часткове відшкодування вартості придбаної установки індивідуального доїння;

підтримка суб’єктам господарювання для надання часткового відшкодування вартості придбаного суб’єктами господарювання насіння льону.