Податкові декларації приймають у Центрі обслуговування платників  Іванківсько-Поліської ДПІ

Дата: 24.01.2024 16:35

Податкові декларації приймають у Центрі обслуговування платників

Іванківсько-Поліської ДПІ

Іванківсько-Поліська ДПІ повідомляє,  що подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік та сплачувати відповідні податки і збори – конституційний обов’язок громадян та їх особиста підтримка держави, її фінансової безпеки та обороноздатності.

Приймання декларацій здійснюється в Центрі обслуговування платників Іванківсько-Поліської ДПІ Головного управління ДПС у Київській області за адресою: смт. Іванків, вул. Івана Проскури, 24, номер телефону для довідок (04591) 51694.

Графік роботи ЦОП Іванківсько-Поліської  ДПІ:

понеділок – четвер – з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

п’ятниця – з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

перерва – з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.

Крім цього, декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді через Електронний кабінет (cabinet.tax.gov.ua) у розділі «ЕК для громадян» – «Податкова декларація про майновий стан і доходи».

Для зручності та допомоги платникам податків при поданні податкової декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки Державна податкова служба України розробила відеоролик «Мобільний за стосунок  «Моя податкова»: подання податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка)».

Іванківсько-Поліська ДПІ