Звіт про стан роботи закладів культури 2023 рік.

Дата: 04.01.2024 14:50

про стан роботи за 2023 рік

Мережа закладів культури Поліської громади налічує 5 будинків культури, 5 клубів, бібліотечна система з 12 закладів в т.ч. 1 Публічна бібліотека та 11 філій, 1 історико-краєзнавчий музей. Всі заклади знаходяться в оперативному управлінні відділу освіти, культури, молоді та спорту Поліської селищної ради.

У штаті 20 осіб в т.ч. 4 сумісники, з них директори БК-4, завклуби-3, бібліотеки-12, Директор музею-1. 6 вакансій. 3 осіб пенсійного віку. Спеціальну освіту мають 2 особи. Підвищення кваліфікації проводилось в 2015 році. Методичний кабінет відсутній, художні керівники відсутні. 18 з 20 працівники мають навантаження нижче 1 ставки посадового окладу і працюють неповний робочий день.