39 ДІТЕЙ ЗАГИНУЛИ НА КИЇВЩИНІ ВІД РУК ОКУПАНТІВ: ЇХНЮ ПАМ’ЯТЬ ВШАНУВАЛИ АКЦІЄЮ «ГОЛОСИ ДІТЕЙ»

Дата: 05.06.2023 13:40

У Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії в Бучі біля церкви Святого Апостола Андрія Первозванного вшанували пам’ять маленьких українців, чиє життя забрала війна. Про це повідомив у своєму Facebook голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

«З початку повномасштабного вторгнення росії до України лише на Київщині окупанти вбили 39 українських дітей. Щодня воєнні російські злочинці продовжують цинічно вбивати найбеззахисніших. Страшний біль для тих, хто втратив найцінніше. Жахлива трагедія для кожного з нас. Бо чужих дітей не буває», – написав він.

Очільник обласної адміністрації зауважив, що місце поблизу церкви в Бучі обрано невипадково. Тут, після деокупації Київщини, у братській могилі були виявлені тіла двох дітей. Їх вбили лише тому, що вони українці.

«Злочинці обов’язково будуть покарані. Цього прагнемо не лише ми. Цього прагне весь цивілізований світ!», – наголосив Руслан Кравченко.

Він розповів, що на деревах біля церкви представники влади Київської області разом із громадськістю розвісили дзвіночки та янголів, які символізують голоси вбитих дітей.

«Голос України та українців воєнним злочинцям із росії ніколи не заглушити. Так само, як і не відняти майбутнього наших дітей, за яке сьогодні тисячі захисників та захисниць віддають своє життя. Вічна пам’ять кожній дитині, життя якої вкрали росіяни», – додав голова КОВА.