Вітаємо вас зі святом останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2023 12:34

Шановні учні, вчителі, батьки! Дорогі випускники!

Сьогодні, 31 травня, у закладах освіти Поліської  громади пролунав останній дзвінок, який сповістить про завершення 2022-2023 навчального року.
                  Навчальний рік у наших школах  завершується для 587 учнів, серед яких 64 випускники отримають свідоцтва про базову загальну середню освіту, а 29 одинадцятикласникам вручать свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Для молодших школярів цей день сповіщає про завершення навчального року та початок довгоочікуваного відпочинку. Для випускників  цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливим, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни та нашої території!

Вже сьогодні у заклади освіти буде зараховано 40 майбутніх першокласників, а для 114 дітей дошкільних закладів освіти розпочнуться літні канікули.
               Це, без перебільшення, був складний навчальний рік для дітей, вчителів,  батьків та усіх жителів громади. 133 дитини нашої громади зустрічають цей день за межами області або за кордоном.
           Вітаємо усіх із закінченням  навчального року. Бажаємо миру нашій Україні, щасливих шкільних років та чудових літніх канікул – дітям, терпіння і віри всім дорослим аби пережити ці складні часи.
                   Також висловлюємо щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість їхніх душ; батькам — за повсякденні турботи, за віддане вам тепло своїх сердець.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів! В добру путь!

З повагою,
Селищний голова                                                                                  Олена ГАРАЩЕНКО