26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2023 15:56

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився пізніше. Цей день не минув безслідно, він буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.
                Трагедія 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС в одну мить стала чорною сторінкою в історії України, перетворивши мальовничі землі в огороджену колючим дротом територію смертельної небезпеки. Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха.
                Ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи, заплатили за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя…
                 Шановні ліквідатори, ми низько схиляємо перед вами голови, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство.
                Бажаємо усім ліквідаторам і переселенцям, усім, чия доля обпалена Чорнобильським лихом, родинного затишку, добробуту, достатку, здоров’я і надії.

Селищний голова                                                                                    Олена ГАРАЩЕНКО