Запрошуємо всіх до активного, спортивного дозвілля! Приєднуйся до нас!

Дата: 24.04.2023 15:19

Запрошуємо всіх до активного, спортивного дозвілля! Приєднуйся до нас!

В Поліській громаді стартував а точніше відновив свою роботу, соціальний, фізкультурно-оздоровчий проект Активні парки України. Метою даного проекту є залучення всіх верств населення до здорового, спортивного способу життя. Координатором проекту в нашій громаді  Анатолій Петрищенко, розпочав роботу активних парків на Великдень організувавши декілька заходів а саме: «Великодні веселі старти» та «Футбол». Всі учасники активно приймали участь а головне з користю для здоров’я.

Всі заходи їх розклад та анонс можна побачити на сторінках фейсбук сторінки «Активні парки Поліської громади» https://www.facebook.com/groups/206364778027434/ , якщо немає доступу до інтернет мережі всю інформацію яка вас цікавить можна дізнатись за телефоном координатора -0971282987.