У «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» З’ЯВИТЬСЯ НОВА ДЕВ’ЯТА БРИГАДА – «ХАРТІЯ»

Дата: 13.04.2023 12:50

У «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» З’ЯВИТЬСЯ НОВА ДЕВ’ЯТА БРИГАДА – «ХАРТІЯ»

Міністерство внутрішніх справ України отримало десятки тисяч заяв від добровольців, які хочуть долучитися до «Гвардії наступу». Саме тому вирішили продовжити набір та створити нову бригаду – «Хартію». Про це в ефірі «Єдині новини» повідомила заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

Ця бригада буде дев’ятою у складі «Гвардії наступу» та сьомою бригадою в Національній гвардії України.

Уже розпочався набір до «Хартії». Рівень відбору кандидатів достатньо високий, адже до лав бійців мають бути набрані найкращі та найбільш вмотивовані.

Підготовка добровольців триває кілька місяців. Спочатку вона відбувається в індивідуальному режимі, оскільки багато хто раніше не служив в армії. Наступний етап навчань – у складі підрозділу, в якому бійці нестимуть службу.

Детальніше ознайомитися з інформацією про етапи відбору, навчання та подати заяву до «Гвардії наступу», як і раніше, можна на сайті. У Київській області заявки приймаються також у ЦНАПі за адресою: м. Біла Церква, вул. Незалежності, 34.