Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі

Дата: 01.12.2022 13:51

«В’їзна конструкція (стела) зі встановленням

«ВАС ВІТАЄ ПОЛІСЬКА ГРОМАДА»

Оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями

1. Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: інформаційний щит, що дає інформацію про назву громади, розташовується на початку кордону громади.

1.Найменування: Поліська селищна рада.

2.Місце знаходження: 07053, Київська обл., Вишгородський р-н,, смт Красятичі, вул. Воздвиженська, 81.

3.Код ЄДРПОУ: 04361723

4.Категорія:  відповідно до п.1 ч.3 ст.2 Закону України №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі- Закон) в редакції від 19.04.2020р. зі змінами,

5.Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: В’їзна конструкція (стела) зі встановленням «ВАС ВІТАЄ ПОЛІСЬКА ГРОМАДА» за код ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини

6.Дата оголошення: 01 грудня 2022 року.

7.Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

8.Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-01-009189-a

9.Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Металева конструкція (стела) – в’їзний знак до Поліської територіальної громади, загальними габаритами 5000 мм * 5000 мм та технологічною частиною 1000 мм з урахуванням можливостей транспортування.

9.2. Постачальник включає в ціну товару:

- доставка та розвантаження товару за адресою,

- встановлення товару;

9.3. Загальні умови поставки товарів:

-  поставка товару здійснюється за рахунок Постачальника

9.4.Поставка товару здійснюється за адресою Замовника: 07053, Київська обл., Вишгородський р-н,, смт Красятичі, вул. Воздвиженська, 81, з наданням відповідних супровідних документів.

10. Строк поставки товару:  до 20.12.2022 року;

11.Очікувана вартість предмета закупівлі:

- 190 000,00 (сто дев’яносто тисяч гривень 00 копійок) грн. - кошти місцевого бюджету.

12.Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: відповідає розміру бюджетного призначення. (Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована на підставі попередніх ринкових консультацій).

13. Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до технічних характеристик в’їзної конструкції (стели) та враховуючи кошторисні призначення.

Вик. Нікітенко Т.М.

Тел. 0506962146