ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: НА КИЇВЩИНІ ЗАПРАЦЮВАЛИ ДВА НОВИХ СУЧАСНИХ ДИТЯЧИХ САДКИ

Дата: 11.11.2022 09:02

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: НА КИЇВЩИНІ ЗАПРАЦЮВАЛИ ДВА НОВИХ СУЧАСНИХ ДИТЯЧИХ САДКИ

10 листопада в селах Лебедівка та Нові Петрівці Вишгородського району відкрили два нових дитячих садочки. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба у своєму Telegram.

«Попри повномасштабну війну, ракетні обстріли та всі небезпеки, ми продовжуємо жити, будувати та відкривати нові об’єкти. Сьогодні на Київщині запрацювали два нових сучасних дитячих садки», ― сказав голова КОВА.

Так, у селі Лебедівка закінчили реконструкцію садка «Світлячок», що розпочали у 2020 році за програмою Президента України «Велике будівництво». Заклад розрахований на 50 дітей.

«Через війну вдалося завершити проект тільки зараз. Садочок сьогодні – інноваційний заклад із просторими кімнатами, що пристосовані і до занять дітей з особливими освітніми потребами», – розповів Олексій Кулеба.

Окрім того, на території закладу дошкільної освіти встановлено спортивно-ігровий майданчик із двома тіньовими навісами.

Інший садок, що відкрили, – «Петрик» у селі Нові Петрівці. На початку 2022 року було подано заяву про введення закладу в експлуатацію. Проте через повномасштабне вторгнення росії та ракетні обстріли регіону, у закладі вибуховою хвилею було пошкоджено вікна та вхідні двері.

Зараз його відновили. Заклад відвідуватимуть 230 дітей. Також у садку створено ігрове та розвивальне середовище: обладнані LEGO кімната, комп’ютерна кімната з мультимедійним обладнанням; STEM лабораторія, кімната валеології, кімната художньо-естетичного розвитку, музична зала тощо. Під кожний груповий осередок виділені ігрові майданчики на подвір’ї.

У закладі сформовано фізкультурно-оздоровче середовище: вуличний спортивний майданчик із сучасним м’яким покриттям і влаштованим спортивним комплексом, гімнастична зала, скеледром, кімната валеології; придбане відповідне спортивне обладнання та інвентар тощо.

Обидві установи забезпечені генераторами, мають власні котельні та комфортні укриття.

«Діти – наша рушійна сила. Наше майбутнє. Відбудовуємо пошкоджене та вдосконалюємо заклади освіти, щоб навчальний процес був інноваційним і безпечним», – додав голова КОВА.