ЗАКЛАДИ ОСВІТИ КИЇВЩИНИ ДО 14 ЖОВТНЯ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ДИСТАНЦІЙНО

Дата: 11.10.2022 09:29

Заклади освіти Київської області з 10 до 14 жовтня працюватимуть у дистанційному режимі. Таке рішення було прийнято через загрози ракетних ударів по території регіону. Мова йде про 649 закладів загальної середньої освіти та 623 заклади дошкільної освіти.

Заклади професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти з 11 жовтня до кінця поточного тижня також працюватимуть із використанням дистанційних технологій навчання.

У разі інших змін у навчальному процесі будемо інформувати додатково.

Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких!