З днем знань!

Дата: 02.09.2022 06:23

Шановні учні, батьки, освітяни!

Щиросердечно вітаю вас із Днем знань!

1 вересня - День знань та старту нового навчального року. Нехай попереду чекає багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, навчальний рік буде успішним, а педагоги допомагають осягати секрети наук.

Дорогі діти, бажаю величезного бажання вчитися та здобувати нові знання, виховуйтесь у дусі патріотизму і любові, бережіть і примножуйте духовну спадщину нашого народу.

Шановні батьки, щиро вітаю вас зі святом 1 вересня! Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.

Дорогі освітяни та вчителі! Ви щедро даруєте свої знання, плекаєте справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

З нагоди свята прийміть найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність.

Зі святом, з Днем знань! Бажаю всім миру та злагоди, наснаги у роботі,  успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків.

З повагою селищний голова                                                      Олена ГАРАЩЕНКО