З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 09:01

З Днем Конституції України – Днем основного закону держави!
Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності та соборності України.
Сьогодні Україна знову змушена доводити своє право бути самостійною, відстоювати права й свободи у кривавій та підступній війні з агресором. Ми знову бачимо, якою дорогою ціною доводиться боронити основні конституційні засади нашої державності – свободу, незалежність, суверенітет, унітарність і недоторканість території.
Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – у кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну та сильнішає віра в перемогу нашого народу. Нехай Головний Закон України й надалі гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у нашій державі.
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
селищний голова                                                         Олена Гаращенко