Комуналка по-новому: як новим клієнтам "Нафтогазу" отримати та сплатити рахунок?

Дата: 21.06.2022 15:04

З 1 травня 8,8 мільйонів українських домогосподарств автоматично включили до газопостачальної компанії "Нафтогаз" та перевели клієнтів на тариф з однією з найвигідніших цін на газ на ринку - 7,96 грн/кубометр із ПДВ, без вартості транспортування. Отримати рахунок за спожитий газ у травні можна кількома зручними способами як онлайн, так і офлайн.

Про це повідомляє "Нафтогаз".

За газ, отриманий до 30 квітня цього року, слід заплатити попередньому постачальнику. А вже за "блакитне паливо" після 1 травня розраховуватись з "Нафтогазом".

Отримання платіжок за газ онлайн

Отримати рахунок можна в особистому кабінеті на сайті my.gas.ua, а номер особового рахунку можна отримати в чатботі або у контакт-центрі. Для отримання онлайн рахунку за спожитий газ у травні можна скористатися чатботами GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook Messenger.

Також є можливість зробити оплату через такі платіжні системи: Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay, Apple Pay, Google Pay або через сайти та мобільні додатки банків.

Водночас на сайті "Нафтогазу" повідомили, що у разі оплати за газ в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чатботі GASUA до 30 червня нараховується знижка 1%. Її можна використати коли буде наступний платіж.

Отримання платіжок за газ офлайн

Отримання рахунку можливе й через платіжні термінали самообслуговування, у відділеннях "Укрпошти", банків, "Нової пошти" після 20 числа поточного місяця у тих регіонах, де відсутні активні бойові дії.

Платіжки формуються щомісяця 10–15-го числа. Дані для розрахунку передає оператор ГРМ (облгаз).

Як зареєструватися в особистому кабінеті на my.gas.ua?

Реквізити

ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»

ЄДРПОУ: 40121452

IBAN: UA893004650000000260323012042 в АТ «Ощадбанк» м. Києва