Скасування довідки ВПО!

Дата: 14.06.2022 13:05

Про скасування довідки ВПО!
Особи, які були вимушені переміститися  у зв’язку з військовими діями 24.02.2022 року та отримали статус ВПО за межами територіальної громади і тепер вирішили повернутися додому. Які кроки?
Особам, які мають статус ВПО, потрібно попередити той орган (УСЗН, ЦНАП, старостат), який видав  довідку ВПО та написати відповідну заяву для скасування дії тієї довідки і, відповідно, зняття Вас з обліку.
Хто вже повернувся до постійного місця проживання і не знявся вчасно з обліку, зверніться до того органу, що видав Вам довідку (телефон, вайбер, ел. адреса )  та повідомте про виїзд та повернення.
Це необхідно зробити, щоб уникнути неправомірних виплат та їх повернення в подальшому, а також прискорить  процес перереєстрації  для тих, хто має право на продовження виплат.