ДЕНЬ СІМ'Ї!!!!

Дата: 16.05.2022 16:19

Шановні мешканці! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї! Саме родина - це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Сім’я  для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідної мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій. Щиро бажаю кожній родині благополуччя, щастя та добробуту. Нехай у ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих та найближчих людей!
З повагою, селищний голова
Олена ГАРАЩЕНКО !