До уваги роботодавців!!!

Дата: 19.01.2022 15:53

У зв’язку з набуттям чинності з 08.01.2022 Закону України від 10.09.2021 №1750-IX «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі», яким визначено, що таке «дискримінаційна реклама», «дискримінаційна реклама за ознакою статі» та посилюється відповідальність за порушення законодавства про рекламу,

необхідно дотримуватись заборони розміщувати в оголошеннях про вакансії твердження та/або зображення, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального та майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також такі, що дискредитують товари інших осіб.

У разі порушення вимог частини третьої статті 241 Закону України «Про рекламу» передбачені штрафні санкції (сплата до державного бюджету штрафу у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент вчинення порушення, у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку)