Масштабне опитування українських підприємців, експортерів, галузевих i бізнес-асоціацій щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг

Дата: 30.12.2021 09:37

Районній державній адміністрації

Т Е Л Е Ф О Н О Г Р А М А

№_  71    від_ 22.12.2021  _

Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації на виконання листа Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» від 16.12.2021 №364 щодо опитування підприємців та експортерів повідомляє.

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» розпочала масштабне опитування українських підприємців, експортерів, галузевих i бізнес-асоціацій щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг, які надає Установа. Метою опитування е аналіз потреб українського бізнесу та планування роботи Установи на 2022 рік з таких напрямків: експорта освіта; аналітика та консалтинг; готовність до експорту; пріоритетні закордонні ринки; виклики, які постають при зовнішньоекономічній діяльності.

Посилання на опитування: https://cutt.ly/hTi07tJ (дата приймання відповідей до 30 грудня 2021 року).

Сприяння у розповсюдженні інформації допоможе Установі зібрати необхідну кількість відповідей. В результаті, Установа матиме можливість дослідити ситуацію на ринку експортерів, ознайомитися з основними складнощами, які виникають перед українськими підприємствами, галузевими й бізнес-асоціаціями та врахувати отриману інформацію для планування роботи за активностей Установи в 2022 році. Результати опитування будуть оприлюднені на Експортному веб-порталі на початку 2022 року.

Начальник управління                                                         Костянтин ДОВГАЛЬ