ШКОЛУ ОНОВИЛИ НА КИЇВЩИНІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Дата: 18.11.2021 14:17

КАПРЕМОНТ ЗА 11 МЛН ГРН: ЩЕ ОДНУ СІЛЬСЬКУ ШКОЛУ ОНОВИЛИ НА КИЇВЩИНІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

На Київщині завершили капремонт школи в селі Вовчків Поліської громади. Оновлення закладу загальної середньої освіти відбувалось у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 16 листопада, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Історія школи у Вовчкові розпочинається ще з 1950-х років. На її базі навіть працював інтернат для дітей із малозабезпечених і неблагонадійних сімей та дітей-сиріт і напівсиріт. Цього року ми там ініціювали капітальний ремонт, який уже встигли і завершити. Завдяки цьому всі діти шкільного віку в селі тепер будуть забезпечені якісними освітніми послугами. Переконаний, що це тільки позитивно вплине на результати навчального процесу», – прокоментував Василь Володін.

У рамках капремонту на об’єкті влаштували нову покрівлю, встановили сучасні енергозберігаючі вікна і зовнішні двері, частково виконали роботи з внутрішнього опорядження, змонтували системи сигналізації та сповіщення про пожежу, а також утеплили фасад будівлі та провели благоустрій території.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА