День працівників соціальної сфери.

Дата: 07.11.2021 10:20
Кількість переглядів: 1990

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери 5 листопада 2021 року в приміщенні Будинку культури селища Красятичі відбулися урочисті заходи.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітала селищний голова Поліської громади Олена Гаращенко,а також до вітального слова приєдналася керівник територіального центру соціального обслуговування Оксана Трохименко.

«Я схиляюся перед тією титанічною працею, якою ви щодня займаєтесь. Спасибі вам за все те, що ви робите для людей, які без ваших зусиль, ваших знань, вашого терпіння, вашого вміння поводитися з людьми не змогли б вирішити своїх проблемних питань. В переддень свята я бажаю вам невичерпного оптимізму та бажання працювати на благо людей. Міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та подальших успіхів у вашій нелегкій роботі», - зазначила селищний голова.

З нагоди свята в залі зібрався трудовий колектив територіального центру соціального обслуговування ,

а працівників управління праці і соціального захисту населення,управління Пенсійного фонду,служби у справах дітей селищний голова привітала на їх робочих місцях.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери громади нагородили Подяками селищної ради.