1 вересня - День знань!

Дата: 02.09.2021 08:45

Дорогі школярі, вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з Вас. Усім, хто 1-го вересня прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Олена ГАРАЩЕНКО