Вітання Поліського селищного голови Олени Гаращенко з днем медичного працівника!!!

Дата: 18.06.2021 14:36

Шановні наші медики!

Напередодні свята я вітаю всіх медичних працівників нашої Поліської громади з Днем медичного працівника.

Ви завжди готові прийти на допомогу, захистити та врятувати наше життя.

Від щирого серця кажу Вам «Дякую» за вашу працю, особливо зараз, коли всі медики України, як Янголи-охоронці, захищають нас від страшного ковідного вірусу, другий рік дуже тяжко працюючи. Коли потрібно – 24 години на добу, не думаючи про їжу та сон, своїх дітей та рідних. Щодня вони здійснюють подвиг заради збереження нашого здоров’я і нашого життя.

Ми теж маємо їм допомагати. І для цього потрібно зовсім небагато. Просто не бути байдужим та виконувати усі карантинні вимоги.

Бути пильним, щоб бути здоровим.

Дорогі наші медики! Для нас Ви всі найкращі. Для нас Ви всі заслужені. Для нас Ви всі Люди з великої літери.

Міцного здоров’я Вам, вашим близьким і вашим пацієнтам, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння, мудрості і терпіння, благополуччя, невичерпної енергії та людської пошани.

Дякуємо за те, що Ви є! Зі святом Вас!

Олена ГАРАЩЕНКО