ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПАТ «КИЇВХЛІБ»

Дата: 16.06.2021 08:30

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПАТ «КИЇВХЛІБ»

10 червня 2021 року представники ПАТ «Київхліб» звернулись до Іванківської районної філії КОЦЗ з проханням допомогти укомплектувати наступні вакансії на підприємстві:

• вантажник;
  • укладальник-пакувальних;
  • транспортувальник;
  • диспетчер;
  • пекар;
  • комірник;

Роботодавець пропонує офіційну заробітну плату, повний соціальний пакет та службовий транспорт до місця роботи.

Директор філії Людмила Леляк запропонувала розглянути можливість розширення маршруту руху службового транспорту у віддалені регіони Іванківської та Поліської ОТГ.

За детальною інформацією щодо вакансій просимо звертатись до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості, смт. Іванків, вул. І.Проскури, 5А, номери телефонів філії (04591)5-28-36, (04591)5-51-36.