ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ПОЛІСЬКІЙ ОТГ

Дата: 11.06.2021 21:29

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ПОЛІСЬКІЙ ОТГ

В рамках укладеної Угоди про співпрацю та взаємодію між Іванківською районною філією Київського обласного центру зайнятості та об’єднаною територіальною громадою Поліського району створений сервісний майданчик служби зайнятості для надання інформаційно-консультативних послуг з питань зайнятості мешканцям громад.

10 червня 2021 року сервісний майданчик працював у смт.Красятичі та с.Володарка, надаючи консультації спільно із соціальними партнерами: фахівцями Центру соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я»  Ольгою Гаркушею, Людмилою Шелест та фахівцем Бюро безоплатної правової допомоги Олегом Борсуком.

Фахівець Олена Грищенко поінформувала жителів сільських населених пунктів про послуги державної служби зайнятості, актуальні вакансії на ринку праці, електронні сервіси державної служби зайнятості.

Громадяни з числа зайнятого та незайнятого населення, місцеві жителі отримали також консультації  щодо порядку та умов реєстрації в службі зайнятості, необхідний для цього перелік документів, про можливість резервування часу у фахівців через сервіс «Електронна черга», про порядок призначення допомоги по безробіттю.

Сервісний майданчик Іванківської районної філії Київського обласного  центру зайнятості працюватиме в селах Поліського району кожного третього четверга щомісяця. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису