1 червня - День захисту дітей!!!!!

Дата: 03.06.2021 08:07

Поліська селищна рада до Дня захисту дітей відзначила найактивніших учасників онлайн конкурсів, виставок та інших позашкільних закладів, вручивши дітям подяки голови Поліської селищної ради та подарунки за підтримки ТОВ «Дружба – М»

Голова Поліської селищної ради Олена Гаращенко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталій Новік, в.о. головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Поліської селищної ради Вікторія Юрченко та директор Поліського Центру позашкільної освіти Марія Циганенко вітали вихованців Центру позашкільної освіти.

В центрі творчо розвиваються понад 500 юних поліщуків, які об’єднані у 38 гуртків та творчих колективів. Заняття гуртків проводяться на базі всіх восьми закладів загальної середньої освіти.

Однак, одного дня замало, щоб встигнути привітати талановитих, відважних дітей Поліської територіальної громади !

Завітали до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Пролісок», 15 дітей отримали в подарунок 3 скейтборда, самокат та  солодощі.

Навідалися в гості до малого мандрівника із Рагівки Уніченко Богдана, якому, для  подальшого пізнання світу під наглядом батьків, подарували самокат та солодощі

З найщирішими побажаннями  здоров'я та подарунками привітали дитину з с. Буда Вовчківська, яка мужньо бореться з онкохворобою.

В с.Рагівка  привітали Миколайчук Злату. Сподіваємось, що повітряні кульку, солодощі та дитячий косметичний набір надасть відчуття дитячої безтурботності та забезпечить політ у дитячі мрії незважаючи на відсутність батьків.

Вітали дітей  з  1 червня  головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Поліської селищної ради Вікторія Юрченко, начальник служби у справах дітей та сім’ї Ярмак Марина Владиславівна

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису