Про внесення змін до плану діяльності з підготовки регуляторних актів Поліської селищної ради та її виконавчого комітету на 2021 рік

Дата: 31.05.2021 16:21

ПОЛІСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Про внесення змін до плану діяльності з підготовки регуляторних актів Поліської  селищної ради та її виконавчого комітету на 2021 рік

Відповідно до абзацу 4 статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 7 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та  пропозиції постійної комісії селищної ради фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, селищна  рада вирішила:

1.  Внести зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів  Поліської селищної ради та її виконавчого комітету на 2021 рік згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.

Селищний голова                                                                О.М. Гаращенко

смт. Красятичі

від 25 лютого 2021 року