Про затвердження плану підготовки регуляторних актів Поліської селищної ради Поліської селищної ради та її виконавчого комітету на 2021 рік

Дата: 31.05.2021 16:12

ПОЛІСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛІСЬКОГО РАЙОНУ

Про затвердження плану підготовки регуляторних актів

Поліської  селищної ради та її виконавчого комітету на 2021 рік

Відповідно до ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою вдосконалення  правового регулювання  господарських  відносин,  а  також   адміністративних відносин  між селищною радою та її виконкомом  і   суб'єктами   господарювання,   недопущення   прийняття економічно   недоцільних   та   неефективних  регуляторних  актів, забезпечення прозорості та  врахування громадської думки для усунення  перешкод  для розвитку господарської діяльності, враховуючи пропозиції постійної комісії селищної ради фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, селищна  рада вирішила:

1.  Затвердити план підготовки проектів регуляторних актів  Поліської селищної ради та її виконавчого комітету на 2021 рік згідно з додатком.
  2. Оприлюднити  рішення на дошці оголошень селищної ради.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.

Голова ради                                                                          О.М. Гаращенко

смт. Красятичі

22 грудня 2020 року