26 квітня – День Чорнобильської трагедії.

Дата: 26.04.2021 05:42

Чорнобиль...Слово це стало символом горя і страждання покинутих домівок .26 квітня 1986 року о 1 годині 23 хвилини сталася одна з найбільших техногенних катастроф людства-вибух на Чорнобильській атомній електростанції .Той день розділив життя тисяч людей на «до» та «після» .

Минуло вже 35 років ,але великий біль тієї страшної весни живе у нашій пам’яті і досі ,живе він у серцях тих людей ,яким довелося назавжди покинути свої домівки ,людей,які кинулися рятувати чужі життя ,ризикуючи власним.Якби не подвиг простих людей ,які ризикуючи власним життям і здоров’ям врятували нас від подальшого поширення радіації ,то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України,а й всього світу.Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою.Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу .

Вічна пам’ять Героям Чорнобиля!

Вічна пам’ять усім його жертвам!

Олена Гаращенко