З 8 БЕРЕЗНЯ!!!

Дата: 07.03.2021 22:10

Дорогі, любі жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси-Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка ,як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і дбайливість.

Кожна з Вас чарівна і неповторна, прекрасна і щира,вольова і рішуча, своєю безмежною любов‘ю Ви надихаєте чоловіків на добрі справи,спонукаєте на подвиги.Ви захоплюєте, вражаєте та зігріваєте душу.

А ще Ви -справжні берегині домашнього вогнища та сімейного затишку.

Проявляючи високий професіоналізм, високу відповідальність та старанність жінки нашої  громади невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності .

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, Ваша небайдужість до долі України ,майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим,ніжні шиям і більш духовним коли щасливо усміхаються жіночі очі. У цей святковий день сердечно бажаю кожній із Вас міцного здоров’я , родинного затишку та душевного тепла. Нехай Вас не оминає радість та натхнення, а прекрасні почуття зігрівають серце, дарують наснагу для нових життєвих перемог.

Нехай Вас завжди оберігає Бог,  береже Ваших рідних і близьких.

З повагою та найкращими побажаннями селищний голова Поліської територіальної громади Олена Гаращенко.