РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання шостої сесії Поліської селищної ради восьмого скликання

Дата: 18.02.2021 10:10

ПОЛІСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛІСЬКОГО  РАЙОНУ

Про скликання шостої сесії Поліської селищної ради восьмого скликання

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Скликати шосту сесію Поліської селищної ради восьмого скликання 25 лютого 2021 року.

2.  Встановити, що впродовж сесії селищної ради відбудуться засідання постійних комісій та пленарне засідання ради, яке провести 25 лютого 2021 року о 09.00 годині в Будинку культури смт Красятичі.

3.Передбачити на розгляд сесії питання:

• Про  зміну виду економічної діяльності КВЕД.
  • Про внесення змін до плану діяльності з підготовки регуляторних актів Поліської  селищної ради та її виконавчого комітету на 2021 рік.
  • Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг
  • Поліської селищної ради.
  • Про виконання «Програми збереження архівних документів,що не належать до Національного архівного фонду у Поліському районі на 2016-2020 роки» за 2020 рік.
  • Про фінансово-господарську діяльність навчальних закладів Поліської селищної ради  у 2020 році.
  • Вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин.

Селищний голова                                                                   О.М. Гаращенко

смт. Красятичі

18 лютого 2021року