Оновлення даних військовозобов’язаними, резервістами і призовниками протягом 60 днів в ЦНАП

Дата: 21.05.2024 10:48

Фото без опису

З 18 травня всі громадяни України, які перебувають на військовому обліку, протягом 60 днів зобов'язані оновити свої особисті дані в ТЦК, Центрі надання адміністративних послуг або через електронний кабінет військовозобов'язаного

В Україні набув чинності новий закон про мобілізацію. Згідно з цим законом, громадяни мають можливість оновити свої військово-облікові дані через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Процедура оновлення даних займає не більше 10 хвилин, після чого військовозобов’язаному надсилають відповідну виписку.

Для цього необхідно особисто прийти у ЦНАП, заповнити заяву і надати актуальні дані Прийти до ЦНАП, заповнити заяву і надати актуальні дані

Адміністратор ЦНАПу допоможе військовозобов’язаному оновити дані в особистому кабінеті порталу Дія

Після оновлення даних адміністратор видасть військовозобов’язаному витяг про актуалізацію даних з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, завірений підписом та печаткою ЦНАПу.

Які документи брати для оновлення даних?

Для оновлення даних військовозобов’язаного в одному із ЦНАПів необхідно взяти з собою наступні документи:

1. Паспорт

2. Податковий номер (РНОКПП)

Також з собою необхідно мати мобільний телефон, на який прийде СМС для

підтвердження.

Резерв+

Міноборони пропонує зручний інструмент для оновлення даних з будь-якої точки

та локації. Це можна зробити впродовж 3 хвилин. Без візиту до ТЦК.

Що таке Резерв+?

Резерв+ це мобільний застосунок від Міністерства оборони для військовозобов’язаних. Першою функцію, яку ми запускаємо, є оновлення даних

про себе згідно закону – мобільний телефон, фактичне місце проживання та електронна пошта.

Уточнення даних про себе в застосунку — це виконання обов'язку, передбаченого державою. Відтепер вам не треба йти до ТЦК та стояти в чергах, щоб надати свою контактну інформацію для військового обліку.

Резерв+ це мобільний “помічник”, який супроводжуватиме громадянина протягом всього періоду, скільки він вважається військовозобов'язаним.

Застосунок розробляється як повноцінний продукт, який буде розвиватися і доповнюватися різними корисними функціями.

Для чого і для кого Резерв+?

Резерв+ для всіх військовозобов’язаних чоловіків та жінок віком від 18 до 60 років.

Це зручність, яку ми пропонуємо громадянам, для того, щоб оновити свої дані з будь-якої локації чи країни.

Як користуватись Резервом+?

Завантажити застосунок Резерв+ можна лише з офіційних маркетів App Store та

Google Play. Ворог буде намагатися підробити застосунок, використовувати фішинг, тому важливо на це звертати увагу і переходити лише на посилання з офіційного сайту Міноборони чи маркетів.

Для реєстрації в застосунку всього за кілька секунд достатньо авторизуватися за допомогою BankID. Обираєте банк, яким ви користуєтеся і все.

А далі по черзі покажуться поля для підтвердження чи оновлення даних.

Пропонується номер телефону — якщо він актуальний, натискаємо підтвердження, якщо ні – вводимо новий. Так само з електронною поштою та місцем проживання.

Після того, як всі дані будуть підтвердженні чи оновлені – законний обов’язок виконано. Далі з реєстру Оберіг підвантажаться дані і можна буде подивитися, що держава знає про вас.

Важливо, що стати на облік через застосунок Резерв+ чи отримати бронювання – не можна. Зараз через застосунок можна лише оновити дані та отримати витяг з реєстру Оберіг.

Нагадуємо, що Центр надання адміністративних послуг Поліської територіальної громади знаходится в селищі Красятичі,  вулиця  Воздвиженська, 84 телефон: (045-92)-5-16-33