ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Джерел резервного живлення - генераторів дизельних, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 13.04.2023 14:59

ПОЛІСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Джерел резервного живлення -  генераторів дизельних, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

-   найменування замовника: Поліська селищна рада

- місцезнаходження замовника: 07053, Київська обл., Вишгородський рн, смт Красятичі, вул. Воздвиженська, 81

-   ідентифікаційний код замовника: 04361723

-   категорія замовника: орган місцевого самоврядування

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код ДК 021:2015 — 31120000-3 Генератори  (Джерела резервного живлення -   генератори дизельні).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: товари, UA-2023-04-13-006971-а .

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 210 000,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Розмір бюджетного призначення: 210 000,00 згідно з кошторисом.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання —з дати укладання договору до 20 травня 2023 року

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості Джерел резервного живлення -   генераторів дизельних визначені з урахуванням реальних потреб установи та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Генератор дизельні   – 3  шт.

№ за п/п

Основні технічні вимоги

Технічні характеристики товару що вимагаються Замовником

Номінальна потужність