Щорічна допомога учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки

Дата: 13.04.2023 12:33

Інформуємо, що протягом 2021-2022 років у Київській області реалізовувались заходи Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки, затверджена рішенням Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 041-01-VІІІ.

Рішенням Київської обласної ради від 23 грудня 2022 року № 453-15-VIII з метою продовження та поліпшення встановлених соціальних гарантій шляхом надання грошової допомоги ветеранам та членам їх сімей, були внесені зміни до Київської обласної цільової Програми «Турбота» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24.12.2020 року № 040-01- VІІІ та розроблено Порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам: антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників та членам сімей Героїв Небесної Сотні у 2023 році, який затверджений розпорядженням Київської обласної військової адміністрації від 30 березня 2023 року № 227 зареєстроване в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) 06 квітня 2023 року за № 58/916 (далі – Порядок).

Додаток:

- розпорядження Київської обласної військової адміністрації від 30 березня 2023 року № 227 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам: антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників та членам сімей Героїв Небесної Сотні у 2023 році» зареєстроване в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) 06 квітня 2023 року за № 58/916;

Зразки заяв:

Заява діти